2015 Sonbahar- Kışın En Seksi Kadın Parfümleri.

Konusu 'Parfümler' forumundadır ve Alara tarafından 21 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Alara

Alara Profesyonel Üye www.pembeoje.com

2015 SONBAHAR- KIŞIN EN SEKSİ KADIN PARFÜMLERİ
    Yazın kullandığımız parfümleri bir kenara bırakıp 2015 sonbahar ve kışın en güzel kokulu parfümlerine yöneliyoruz. Bu parfümler çekici kokuları ile en seksi kadın parfümleri.Sonbahar ve kışa özgü bal kabağı aromalı kahvelerin bu mevsimlerin en çekici ve seksi kokuları.Sizleri 2015 sonbahar ve kışın en trend kadın parfümleri ile baş başa bırakıyoruz.

Down Town Calvin Klein : Eşiz,seksi kokusu ile akıllarda kalan bir parfüm istiyorsanız tercihiniz Calvin Klein olmalı.Modern ve seksi kadının kokusu kesinlikle.Dip notalarında sedir ağacı,tütsü ,kadifemsi musklar orta notalarında menekşe yaprağı,gardenya taç yaprakları,pembe biber taneleri üst notalarında ise portakal çiçeği ,selu erik,yeşil armut ağaç kavunu barındırır.

Dolce & Gabanna Intense : en güzel kadınsaı ve seksi parfümlerden olan Dolce&Gabanna yumuşak ve kremsi dokusu ile beyaz çiçeklerin kokusunu mükemmel şekilde yaymaktadır.Dip notalarında sandal ağacı,güneş çiçeği,vanilya barındıran parfüm üst notalarında ise yeşil mandalina ve böğürtlen barındırır.Orta notalarında ise yasemin ,Hindistan cevizi portakal çiçeği ve incir barındırır.

Juicy Couture Viva La Juicy Noi: Seksi ve tatlı bayanların en güzel kokularından kesinlikle. Bayanlar bu kokudan vazgeçemeyeceksiniz. Dip notalarında vanilya,sandal ağacı,karamel ve ambar orta notalarında gardenya ve yasemin, hanımeli barındırır.Üst notalarda ise mandalina ve yabani çilek barındırır.

Fendi L’Acquarossa : En çarpıcı kadın kokularındandır.Kırmızı su anlamına gelmektedir.Çekici ve seksi bayanların parfümü kesinlikle.İz bırakmak isteyen bir koku arıyorsanız en ideal parfümi seçmiş olacaksınız.Dip notalarında Endonezya paçulesi ve mis,kırmızı sedir ağacı barındırır.Orta notalarında portakal çiçeği,Isparta gülü manolya üst notalarında Kalabria bergamotu sisilya mandalinası barındırır.

2. Mehtap

Mehtap Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Vanilya ve orkidenin muhteşem birlikteliği ben bu kokuyu çok seviyorum.

3. Açelya

Açelya Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Ben parfüm severim ama kullanamıyorum alerji yapıyor bana kaç tana parfüm denedim hep aynı bu yüzden uzak duruyorum.

4. suzi

suzi Yeni Üye www.pembeoje.com

Down Town Calvin Klein kullanıyorum kalıcı ve hoş bir kokusu var arkadaşlar

5. Kıvılcım

Kıvılcım Yeni Üye www.pembeoje.com

Vanilya ve orkide muhteşem bir koku çok seviyorum.

6. çisem

çisem Yeni Üye www.pembeoje.com

Güzel parfümler çok severim parfüm.

7. Begüm

Begüm Yeni Üye www.pembeoje.com

Givenchy Absolutely Irresistible EDP 100 ml

İşte benim kokum

Mehtap bunu beğendi.
  8. Mehtap

Mehtap Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Evet denemiştim kalıcı ve yumuşak bir etkisi var.

9. çisem

çisem Yeni Üye www.pembeoje.com

Buda benim parfümüm harika bir koku..

10. Dicle

Dicle Yeni Üye www.pembeoje.com

benim parfümün güzel koksun markası ne olursa olsun hiç farketmez.

Sayfayı Paylaş